My Page
image
Kısaca program hakkında bilgi vermek istersek;
 • Hem tartı ve Hem Metraj Ölçme ile ayrı ayrı kullanabilme ve barkotlu etiket çıktısı verme ile üretimi kontrol altına alıp raporlama imkânı bulunan bir programdır.

 • PTV0 programı,Günümüzde hızla yükselen rekabet ortamı içinde işletmeler rekabet güçlerini arttırarak avantaj sağlamak zorundadırlar. Bu doğru bilgiyi müşterilerinize vermekten geçer. Bu amaçla yapılmış bir çalışma olan tartı etiketleme sistemi, müşterinize gönderdiğiniz ürünlerin ağırlık ve metre bilgilerinin doğru ve net değerler olduğunu ispatlamaktadır. Her üründe firma bilgisi, ürün bilgileri ve ağırlık metre bilgileri basılmaktadır. Bu sayede el ile yazılan etiketin bıraktığı kötü imajın önüne geçilmektedir. PTV0, tartı veya Metre sayaç ile işlem yapan tüm firmalar için düzenlenmiş bir programdır.


  Programa Genel Bakış

  Ptv0 programında, metre ve ağırlık etiketleme sayfalarında bulunan kayıt başlıkları kullanıcı tarafından istenildiği gibi değiştirilebilir. Bu da kullanıcıya programda tam hakimiyet sağlamaktadır. Firma, ürün ve belirlenen başlıklara ait alt tanımlamalar yapıldıktan sonra etiketleme sayfalarından sadece gerekli özelliği seçmek yeterli olacaktır. Yapılan metre ve tartım etiketlemelerini ayrı sayfalarda raporlamaları yapılabilmektedir


  Uygulanabileceği İş Alanları
 • Tekstil, Gıda ve içecek sektörleri, Otomotiv, Ambalaj, Mobilya Sanayi, Lastik ve Kauçuk Sanayilerinde kullanılabilmektedir.

 • clock

  Programın detaylı kullanımına ve analizine aşağıdaki pdf linkinden ulaşıp inceleyebilirsiniz.  ...